آموزشیبرنامه‌نویسیخدمات ما

ربات تلگرام چگونه کار می‌کند ؟

شناسایی ربات در تلگرام

ربات تلگرام یک ربات پیام‌رسان است. اما ربات پیام‌رسان چیست؟ این ربات‌ها دارای سطحی از هوش مصنوعی هستند. یک رابط پیام‌رسان بین شما و دیگر اشخاص است. ربات پیام‌رسان مدیریت ساده‌ای دارد. شما می‌توانید با کاربرانی که از ربات شما استفاده می‌کنند در ارتباط باشید. حتما برایتان سوال پیش میاید که از این ربات کجا استفاده می‌شود. با ما همراه شوید تا بیشتر به کاربردهای ربات پیام‌رسان در تلگرام و اینستاگرام بپردازیم و بدانیم ربات تلگرام چگونه کار می‌کند .

ربات تلگرام چگونه کار می‌کند

 

ربات تلگرام چگونه کار می‌کند ؟

ربات پیام‌رسان در تلگرام استفاده‌های زیادی دارد. به چند نمونه رایج میپردازیم تا آشنایی بهتری از این حوزه پیدا کنید. فرض کنید مدیر یک فروشگاه اینترنتی هستید. مشتریان شما از تلگرام محصولات شما را میبینند و خرید می‌کنند. برای ارتباط مشتریان با شما میتوانید از ربات‌های تلگرامی استفاده کنید. امکان دارد که بسیاری از کاربران که مشتریان شما هستند، به علت ریپورت نتوانند به شما پیام شخصی دهند. با استفاده از ربات تلگرام مشکل این دست از مشتریانتان حل می‌شود و با شما از طریق ربات تلگرام در ارتباط خواهند بود.

مثال دیگری میزنیم تا موضوع برایتان واضح تر شود. فرض کنید یک کانال بزرگ تلگرامی دارید. شما نیاز دارید برای بهبود عملکرد نظرات و پیشنهادات و انتقادات کاربران را بشنوید. در این بین تعدادی زیادی از کاربران ریپورت هستند و نمیتوانند به شما پیام دهند. شما یک آیدی از ربات تلگرامی خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهید تا از این طریق با شما در ارتباط باشند.

ربات تلگرامی تمامی پیام‌های کاربران را مدیریت می‌کند. این ربات می‌تواند در گروه‌ها تلگرامی پیام خوش آمد بفرستد و یا فرم‌های سوال برای پاسخ کاربران قرار دهد. همچنین یکی دیگر از کاربردهای ربات تلگرام، ساخت بازی‌ است. شما با استفاده از تحلیل عملکرد کاربران می‌توانید خیلی هوشمندانه عمل کنید و بازی های ساده فکری بسازید. خب تا به اینجا قاعدتا با این مثال‌ها متوجه شده‌اید که ربات تلگرام چگونه کار می‌کند. حالا به کاربرد ربات در اینستاگرام میپردازیم.

ربات اینستاگرامی :

ربات‌های اینستاگرام را قابلیت تنظیمات دارند. به شما این امکان را می دهد تا کاربرانی را که با موضوع و هشتگ های مرتبط صفحه شما در ارتباز هستند را مورد هدف قرار دهد. به این صورت این کاربران را فالو می کند تا با محتوای صفحه شما نیز آشنا شوند. با این عمل به جذب فالور برای صفحه اینستاگرام شما کمک می کند. ربات‌های اینستاگرامی برای افرادی که زمان کافی برای مدیریت و بالابردن فالور ندارند، بسیار مناسب است. شما حتی میتوانید زمان فعلیت ربات‌ها را تنظیم کنید و در همان زمان تنظیم شده دنبال کاربران فعال در حیطه مربوط به صفحه شما میگردند. با لایک، فالو و کامنت گذاشتن باعث جذب فالور میشوند.

اگر کسب و کاری را در اینستاگرام راه‌اندازی کرده‌اید حتما به‌دنبال جذب مشتری و فالور خواهید بود. ربات‌های اینستاگرام تا حد زیادی کار شما را راحت کرده‌اند. صفحه‌ای پربازدید و با فالورهای زیاد به توسعه کسب و کار شما کمک میکند. برای گسترش کسب و کارتان پیشنهاد میکنم که مقاله چرا وبسایت داشته باشیم را مطالعه کنید.

شناسایی ربات در تلگرام:

خب ما چگونه متوجه شویم که به یک ربات در تلگرام پیام میدهیم. حتما برایتان جای سوال است که از کجا بفهمم این آیدی ربات است یا خیر. شما به راحتی میتوانید تشخیص دهید که آیا یک آیدی ربات است یا یک شخص حقیقی میباشد. کافی است به نام کاربری آیدی دقت کنید. ربات‌ها در اسم خود یک پسوند بات دارند. به این صورت است که ابتدا اسم ربات و بعد پسوند بات میاید. مثلا به این آیدی توجه کنید telegrambot ، در اینجا مشاهده میکنید که اسم ربات تلگرام است و اما پسوند bot نشان میدهد که این ایدی یک ربات میباشد.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ajax-loader