آموزشیبرنامه‌نویسیخدمات ما

چرا وب سایت داشته باشیم ؟

وب سایت چیست؟

چرا وب سایت داشته باشیم ؟ مطمئنا این سوال یکی از سوالات آشنایی است که تا به امروز شنیده‌اید. وب سایت ها در زندگی انسان امروز و مدرن نقش بسزایی دارند. برای کسب اعتماد انسان مدرن امروز باید راه های زیادی را در کسب و کار امتحان کنید تا بتوانید مخاطبان خود را جذب کنید. یکی از مهم ترین آنها داشتن وب سایت می باشد. در این مقاله قصد داریم به وب سایت، طراحی وب سایت و سوال مهم چرا وب سایت داشته باشیم؛ بپردازیم.

انواع وب سایت

وب سایت مجموعه ای از صفحات به هم مرتبط و پیوسته است که از طریق یک آدرس قابل دسترسی می باشد. وب سایت ها شامل محتوای متن، عکس، ویدیو و قالب های مختلف هستند. از طریق وب سایت می توانید کسب درآمد کنید و یا دانش خودتان را سایر افراد به اشتراک بگذارید. درحال حاضر متوجه شده ایم که وب سایت چیست و از چه محتوایی تشکیل می شود. حالا به بررسی انواع وب سایت می پردازیم. وب سایت ها در دو نوع طراحی می شوند. طراحی وب سایت حرفه ای و طراحی وب سایت با CMS.

انواع طراحی وب سایت چیست؟

به مراحل برنامه ریزی برای ایجاد یک سایت، طراحی وب سایت یا وب دیزاین گفته می شود. این برنامه ریزی به روی تمامی محتوای وب سایت اعمال می شود تا در انتها تمامی این پروسه بر روی صفحه ای قابل رویت برای مرورگر، توسط کاربر دیده شود. در طراحی وب سایت حرفه ای تمامی مراحل از صفر تا صد کد نویسی می شود و هر گونه ایده ای که داشته باشید، بدون هیچ محدودیتی پیاده سازی می شود.

در طراحی وب سایت با CMS بخش عمده ای از کار برنامه نویس ها انجام شده است. برنامه نویس ها به جای اینکه یک سیستم را از اول کدنویسی کنند، به دنبال یک سیستم مدیریت محتوای خوب می گردند تا بتوانند با توجه به نیازی که دارند آن را ویرایش کنند. شما هم می توانید در دوره های آموزش برنامه نویسی شرکت کنید تا وب سایت خودتان را راه اندازی کنید. سیستم مدیریت محتوا، سیستمی تحت وب است که تقریبا تمامی نیازهای یک وب سایت را برطرف می کند و شما با استفاده از آن می توانید در زمانی کوتاه یک وب سایت طراحی کنید. CMS محبوبی که توانسته است بین سایر سیستم های مدیریت محتوا، کاربران زیادی را به خودش جذب کند؛ وردپرس است.

سایت های وردپرسی طرفداران زیادی پیدا کرده است و بهترین و کامل ترین سیستم مدیریت محتوای دنیاست. سایت های وردپرسی قابلیت های زیادی دارند اما مسلما به اندازه سایت های حرفه ای که کدنویسی می شوند، منعطف نیستند. در وردپرس شما محدودیت های خاصی دارید اما در سایت جرفه ای می توانید آزادانه عمل کنید. اما سوال اصلی که همیشه مطرح می شود این است که اهمیت وب سایت چیست.

چرا وب سایت داشته باشیم ؟

هر کسب و کاری تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا اعتماد و رضایت مشتری را جلب کند. انسان مدرن امروز به سختی اعتماد می کند و شما به عنوان صاحب یک کسب و کار اینترنتی وظیفه دارید تا اعتماد مشتریان و کاربران حود را جلب کنید. هر کسب و کاری وقتی اعتبار پیدا می کند که مشتریان وی آن را حمایت کنند و به یک کسب و کار پردرامد و موفق تبدیل شود.

وب سایت یکی از عواملی است که باعث جلب اعتماد کاربران می شود. با داشتن وب سایت خود می توانید حرفه ای عمل کنید و بیشتر دیده شوید. تمامی اطلاعات شما در وب ذخیره می شود. می توانید حتی کاربرانی خارج از محدوده جغرافیایی داشته باشید و در سطح بین الملی پیشرفت کنید. علاوه بر این خریدها و بازاریابی اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. شما می توانید با داشتن وب سایت از رقبای خود پیشی بگیرید. با توجه به هر کسب و کاری که دارید، می توانید وب سایت حرفه ای و اختصاصی خود را داشته باشید و خدمات و محصولات خود را به نمایش بگذارید و جذب مشتری کنید.

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ajax-loader